Forum Forum o fanfickach o tematyce Shaman King. Strona Główna


Forum o fanfickach o tematyce Shaman King.
FanFicki o Shaman King.
Odpowiedz do tematu
Postacie Shaman Story
Gabryshia
Mistrzyni Pióra


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Secret Key Forest(Hiroshima-shi)

Tutaj opsiy moich bohaterów. ^^ Niezbyt długie, rozległe, ale nie chciało mi się pisać... x/ ogłaszam, iż nie są to wszyscy bohaterowie. To tylko mała ich próbka. xD

Yoh Asakura- wesoły trzynastolatek, wielki fan muzyki rockowej. Z początku traktował szamaństwo bardzo źle. Nie chciał być szamanem. Z czasem zrozumiał, iż to bardzo ważne i zaczął trenować pod pilnym okiem jego dziadka- mistrza Yoh-mei. Duchem stróżem chłopaka jest sześćsetletni duch samuraja imieniem Amidamaru. Najbliższą rodziną Yoh jest jego ojciec Mikihisa, matka Keiko(+ zmarła), brat Hao, siostra Lina, babcia Kino i dziadek Yoh-mei. Chłopak startuje w Turnieju bez bliżej określonego celu wygranej. W walce używa miecza.

Ren Tao- piętnastolatek, wywyodzi się z Chin; należy do potężnej rodziny Tao. Z początku był zły, obsesyjny i chciał rządzić światem. Dzięki Yoh zrozumiał, iż zło jest złe i powinno się być dobrym. Pokonał swojego wujka Ena. Jego duchem stróżem jest chiński wojownik Bason. Chłopak używa w walce halabardy- Kwan-dao.

Horokeu Usui- czternastolatek wywodzący się z Północy. Jest zabawny i zawsze potrafi wszytskich rozśmieszyć. Jego duchem stróżem jest Kororo- drobiażdżek. HoroHoro bierze udział w Turnieju, chce wygrać, aby móc uratować drobiażdżki- małe ludziki mieszkające pod liściami Fuki. Jako broni używa snowboardu, jego żywiołem jest lód i śnieg. Horo ma młodszą siostrę- Pirikę dyktatorkę.

Lyserg Diethel- czternastolatek, urodził się w Anglii(dokłądniej: w Londynie). Jest różdżkarzem. Jego stróżem jest malutka Morphine. Lyserg nie ma rodziców- zabił ich Hao, ponieważ nie chcieli do niego dołączyć. Chłopak jest wielkim fanem książek o detektywach. Mimo niewinnego wyglądu, pała on rządzą zemsty na Hao. Wielki egoista.

Ryu No Bokuto- wielki amant. Kiedyś był szefem Beznadziejnych, ale dla szamaństwa musiał opuścić kumpli. Uważa Yoh za swojego mistrza. Jego duchem stróżem jest Tokageroh. Ryu jest wielkim podrywaczem, ale niestety żadna dziewczyna go nie chce. Chłopak wciąż szuka swojej Królowej. Nie zależy mu na zostaniu Królem Szamanów, chciał poprostu zostać szamanem, a tak już się stało. W walce używa drewnianego miecza.

Chocolove- afro-amerykanin. Wielki kawalarz i dowcpiniś. Chce zostać Królem Szamanów, aby każdy poczuł "wiatr smiechu". Duch stróż: jaguar Mic.

Hao Asakura- brat bliźniak Yoh. Jest uważany za złego, ponieważ opętały go demony. Jego najlepszym przyjacielem jest Opacho. Chłopak włada mocą ognia. Jego duch stróż to Spirit of Fire- najpotężniejsza moc na Ziemi(zaraz po duchu Ciemności i Światła, rzecz jasna).

Opacho- mały przyjaciel Hao, który wszędzie za nim chodzi. Ma umiejętność "zmiany w baranka". Pod koniec "Shaman Story" zostaje "zaadoptowany" przez pannę Hir-Yamę.

Gabryshia Anne Hir-Yama- czternastolatka, jest psychotronikiem i trzynastą, nieśmiertelną(jak mówi legenda) strażniczką. Lubi samotność, jest cicha i skryta, lecz jak z kimś się zakumpluje to jest otwarta, wredna, chamska i wyniosła. Jej duchem stróżem jest Amidemarou(Amida), która była młodszą siostrą Amidamaru. Dziewczyna(Gab) pomaga Yoh i reszcie. Jest kuzynką Asakury. Nie bierze udziału w Turnieju. Ma brązowe włosy, bordowo-różowe oczy, a na nosie fioletowe, kwadratowe okulary.

Rachiru Worufujiruru- wilcza dziewczyna, ma 14 lat. Jest owocem miłośći wilka i zwykłej kobiety. Jej rodziców zamordował Hao. Duchem stróżem dziewczyny jest Miraberu- kobieta, która za życia byłam rycerzem. Rachiru ma wilka-mutanta imieniem Shimazu. W czasie szamańskich pojedynków używa złotego miecza, bądź pręta obwiązanego wstęgą, które razem łaczą się w katanę. Rachiru jest otwarta, miła, skora do pomocy i bystra. Dziewczyna czuje coś do Lyserga. Szamanka ma bordowo-czerwone włosy, oraz piękne, złote oczy. Wilcze uszy.

Tiffany Riot- była przywódczyni Gangu Prześladowców. Ma 16 lat; straciła rodziców we wczesnym dzieciństwie i dorastała na ulicy. Z początku skryta i nieufna, lecz z czasem się "otwiera". Uwielbia punk rock(często grywa na gitarze), oraz boks i kickboxing. Jej duchem stróżem jest Roka- zwykła kobieta. Bronią dziewczyny jest halabarda, sztylet, bądź ewentualnie bat(bicz, pejcz). Różowe włosy z czarnymi pasemkami i piękne, kocie oczy w kolorze ostrego różu(jak włosy). Kolczyk w lewej brwi.

Dielya Ichigo- szalona trzynastolatka z Północy. Kocha zimę, śnieg, zimowe sporty i nie tylko(m. im. snowboard, jazdę na deskorolce i surfing). Jest odważna, zadziorna i często niemiła. Ma mieszane uczucia do do Treya. Duch stróż dziewczyny to Crystal Dragonfly. Jest on połączeniem ważki i smoka; włada lodem i śniegiem. Dziewczyna ma długie, jasnorude włosy i błękitne oczy.

Lina Asakura- bliźniaczka Hao i Yoh(wiec są trojaki). Nie bez powodu dostała imię LINA. Te imię noszą kobiety, które zazwyczaj potrafią panować nad smokami, lub feniksami. Uwielbia ogień. Zadziorna i nieroztropna. Duchem stróżem dziewczyny jest Chigau(z jap.: "źle")- wielki duch smoka. Bronią jest smoczy miecz. Brązowe włosy i duże, ciemne oczy.

Klaudia Miyaku(KaulaQ)- liderka "2 psy i 1 lew". Młoda szamanka; ma dopiero dwanaście lat. Lubi przebywać w lesie; na łonie natury. Posiada dwa duchy stróże- idniańskiego, majestatycznego człowiekowilka Lobo, oraz malutką, niepozorną Nidou. Interesuje się ona wilkami, oraz kulturą indiańską. Dziewczyna posiada starą, indiańską, magiczną fujarkę. W walce używa elektrycznego miecza, nazywanego Eletric Sword. KaulaQ ma brązowe włosy, piwne oczy i nosi owalne okulary z granatową oprawką.

Sami Hir-Yama- siostra Gabryshii. Członek "2 psy i 1 lew". Wesoła, rozgadana, aczkolwiek czasem nieśmiała. Jej duch stróż to Labraman. Bronią dziewczyny jest Shiro-Shiawase. Szamanka ma rude, długie włosy z grzywką na oko i zielone, bystre oczy.

Margosha Mishuno- dwunastolatka. Należy do "2 psy i 1 lew". Jest na ogół zabawną, humorystyczną osobą z temperamentem. Jej stróżem jest Bloodman, który może stać się ninją, a jego broń to Ya-Negai. Margo ma brązowe włosy związane w dwa kucyki i jasnoniebieskie oczy.

Xena- pomocnica Hao. Niewiele o niej wiadomo. Ma czerwone oczy bez życia i długie, wiotkie, szare włosy. Jej stróżami są trzy leśne duchy: duch wilka, daniela i orła. Dziewczyna używa w walce stalowego młota. Jej żywiołem jest las, oraz metal. Pokonana przez Rachiru, a później przez... Tao Rena. Okazało się, ze jest tylko duchem pod postacią z fory-yokou.

Silva- Radny Turnieju Szamanów. Bardzo miły i uprzejmy. Ma pięć stróży. Często przebywa w towarzystwie Goldvy, Karima i Gabryshii.

Karim- Radny Turnieju Szamanów. Przyjaciel Silvy. Zaprzyjaźnił się z Gabryshią.

Mikihisa Asakura- ojciec Hao, Yoh i Liny. Często przebywa w towrzystwie Gabryshii, ale zazwyczaj robi wszystko na przekór jej.

Sakori Hope- piętnastolatka. Księżniczka Ciemności.Wychowywana w częśći przez Yumi Hope, Ena Tao i Fausta VIII. Dołącza się ze swoją przyjaciółką(Sihayą) do Tiffany po jej odejściu i tworzą wspólnie The Punk Team. Dziewczyna jest wredna, bardzo chamska i kocha zabijać; jest wielką fanką punk rocka(gra na gitarze w wolnych chwilach). Zakochana w Tao Renie. Jej duchami(bo ma dwa) jest Imayuki(prawbabcia Tao Rena) i Spirit of Darkness- potęzny duch ciemnośći, którego dziewczyna otrzymała od Hao. Broń: halabarda. Jest platynową blondynką(uczesana w dwa kucyki), ma zielone oczy i zawsze nasunietą na czoło czarną czapkę z daszkiem.

Sihaya Tao- kuzynka Tao Rena; najlepsza przyjaciółka Sakori. Sihaya wygląda na inteligentą, lecz często się wygłupia i nie zna słowa "nuda". Zwariowana, zakręcona fanka kickobixngu. Duch stróż: Kao. Dziewczyna ma rude, bardzo długie włosy z różowymi pasemkami, zielone oczy i wilcze uszy. Nosi szalik w paski.

Anna Kyoyama- medium. Jej własnością są duchy Shikigami. W dzieciństwie uratowała Yoh życie w zamian za to, że zostanie Królową Szamanów. Dziewczyna znała się z Gabryshią za czasów dzieciństwa. Półdługie blond włosy i ciemne oczy. Zawsze nosi przy sobie korale.

Tamao Tamamura- początkująca szamanka. Całkowicie podporządkowana Annie. Jej duchami są Konchi i Ponchi- wielcy żartownisie. Dziewczyna zakochała się po uszy w Yoh, ale jest bardzo nieśmiała. Różowe włosy i bordowo-różowe oczy.

Pirika Usui- siostra HoroHoro. Jest młodsza od brata. Niestety nie jest szamanką, ale widzi duchy. Kocha drobiażdżki. Wierzy, że jej bratu uda wygrać się Turniej. Kumpluje się z Dielyą. Ma niebieskie, długie włosy i fioletowo-niebieskie oczy.

Jun Tao- starsza siostra Rena. Często uśmiechnięta. Jest doa-shi. Jej stróżem jest legenda kina- Li Pyron. Dziewczyna chyba coś do niego czuje. Lubi rozmowy z swoją kuzynką, Sihayą. Zielone włosy i granatowe oczy. Bardzo zgrabna.

Faust VIII- cmentarny czarnoksiężnik; nekromanta. Startował w Turnieju, aby ożywić swoja miłość- Elizę. Nawet miły facet. Opiekował się Sakori, która w końcu mu uciekła. Zaadoptował trójkę dzieciaków- Neveru, Veneru i Reneru Seeker'ów. Blond włosy i granatowe oczy bez życia.

Neveru Seeker- pół-demonka. Zaadoptował ją Faust, kiedy była mała. Liderka Drużyny Koszmarów. Jej duch stróż to Devolyon. W walce używa kosy lub trójzębu. Niebieskie włosy, zielona grzywka i dwukolorowe oczy: zielone i fioletowe.

Nightmare- pół-demon, członek "DK"(skrót). Nie ma nazwiska. Stróż: psica Gizell'. Bronią szamana jest magiczna lampa, która może zmienić się w miecz bądź katanę. Czarne włosy i krwistoczerwone oczęta.

Wiliam- również pół-demon należący do "DK". Trochę nieśmiały, ale waleczny. Duch stróż to Martin, a broń gitara elektryczna. Czarne włosy i leśne oczy.

Furishia- wysłannica Hao; liderka Gotyckiej Grupy. Ma dwadzieścia lat. Waleczna, odważna, zadziorna i zmysłowa. Stróż to Duch Kota. Białe, dłuige włosy i błękitne, pociągające oczy.

Uende- jest w obozie Hao; członkini Gotyckiej Grupy. Ma piętnaście lat. Jest psychotronikiem, ale słabym. Duchem stróżem dziewczyny jest Duch Młodości. Czarne włosy, szaro-niebieskie oczy i szkolny, dziki "mudnurek".

Samara- należy do Hao Team i mniejszej grupy pod nazwą "GG"(skrót). Jest jego najbardziej przerażającą człońkinią. Jej duchem stróżem jest Duch Mordercy. Biała twarz pomazana krwią, ciemne oczy, czarne, krótkie włosy i długi płaszcz.

Kyochi Tokshik- psychotronik. Były strażnik. Wraz z swoją żoną, córką i jej narzeczonym pomógł naszym bohaterom, kiedy nastąpiła ostateczna walka pozbywając się wszystkich przeciwników prócz Hao i Hanagumi. Nie jest szamanem. Blond włosy i zielone oczy.

Usagi Tokshik- żona Kyochi'ego. Psychotroniczka. Pomogła naszym bohaterom walcząc w ich obronie. Miła kobieta, skora do pomocy. Jest dao-shi. Czarne, długie, lśniące włosy i czerwone oczy.

Kashidy(Cassidy) Tokshik- córka Usagi i Kyochi'ego. Również panna psycho girl. Pociągająca, wredna, sprytna, ma w sobie coś z nietoperza, często coś kradnie(złodziejka). Przyczyniła się do pomocy naszym bohaterom. Nie jest szamanką, ani dao-shi. Ma oczy i włosy po matce.

Benjamin Combs- narzeczony Kashidy. Lubi punk rocka. Omie hipnotyzować śpiewem i grą na swojej gitarze elektrycznej. Pomógł szamanom w ostatecznej bitwie. Często żartuje. Czarne spike-hair i brązowe oczy, pod którymi namalowane są czarne kreski.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Rei
Rei
Gośćo wszystkich(a jest ich sporo) z mojego opowiadanka mozna dowiedziec sie z rei-miyoyama.blog.onet.pl albo ich opisy pojawią się później, ale napewno będą.
Miharu
GośćLol Very Happy
Haiko
Średnie doświadczenie


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Łódź

gites XD


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gabryshia
Mistrzyni Pióra


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Secret Key Forest(Hiroshima-shi)

Jeszcze trochę dopiszę. xD

Diamante- siostra Marco. Hao Asakura wszczepił jej adamentium. Mimo wszystko, ona nie pała żądzą zemsty. Siłą wepchnięta do X-Laws( z powodu brata). Jej imię z włoskiego oznacza "diament". Jej duchem stróżem jest Diamentowy Arcyduch. Piaszczyste, długie włosy oraz leśne oczy, a na nosie kwadratowe okulary.

Imp- upadły anioł pod postacią 3/4 kota. Dawny przyjaciel Gabryshii. Dołączył się do Hao, by zniszczyć ludzi. Nosi na szyi czerwoną chusteczkę, a na dłoniach czerwone rękawice. Jest fioletowy, ma zielone oczy.

Amidamaru- 600-letni duch stróż Yoh Asakury. Był samurajem. Jego siostrą jest Amida, a kolegą Mosuke. Liliowe włosy i ciemne oczy.

Bason- 1800-letni duch stróż Rena Tao. Był chińskim wojownikiem. Praprzodek rodziny Hope. Ciężka zbroja.

Kororo- duszek z rodu drobiażdżków należacy do HoroHoro. Jest dziewczynką. Uzywa lodowych ataków; zawsze nosi przy sobie listek Fuki. Bardzo malutka. Duże oczy, czarne włosy.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Haiko
Średnie doświadczenie


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Łódź

I by się nie chciało


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gabryshia
Mistrzyni Pióra


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Secret Key Forest(Hiroshima-shi)

Następne opisiki. XD

Morphine- malutka wróżka, duch stróż Lyserga. Ma różowe oczy i różowe włosy, a na głowie gogle. Jest duchem stróżem rodziny Diethel'ów.

Tokageroh- zielony duch, który kiedyś był złodziejem. Należy do Ryu. Jego imię znaczy "jaszczurka". Krzykliwy i niezbyt miły. Czarne włosy i broda, a na głowie podłużny hełm.

Mic- duch jaguara, który należy do Chocolove'a. Ma ciemnożółtą siersć w brązowe plamki. Świetnie walczy.

Spirit of Fire- inaczej Duch Ognia. Jedna z najsliniejszych potęg na ziemi. Trafiła w ręce Hao Asakury. Jest cały czerwony, iskrzy. Może przybierać różne postacie. Potrafi pożerać dusze szamanów oraz ich stróży.

Amida(Amidemarou)- młodsza siostra Amidamaru, która po jego śmierci zmieniła sobie imię ku jego czci. Jest stróżem Gabryshii. Była samurajką. Fioletowe włosy i bordowo-różowe oczy.

Miraberu- duch stróż należacy do Rachiru. Żyła w czasach średniowiecza. Była rycerką w złotej zbroi. Kochała wilki. Ma sobie trcohę jego cech. Zabił ją Hao Asakura. Ciemnoczerwone włosy i intensywnie żółte oczy.

Shimazu- mutant-wilk. Jest przyjacielem Rachiru. Znają się od dzieciństwa. Biała sierść, żółte oczy, ciemnoczerwona grzywa. Ma na sobie złota biżuterię. Służył naszym bohaterom wiele razy jako "pojazd".

Roka- kobieta-duch. Jej szamanką jest Tiffany. Roka była kiedyś bokserką, która umarła podczas jednej z walk na ringu. Długie czarne włosy z różowymi pasemkami i różowa(badź czarna) suknia.

Crystal Dragonfly- pół smok, pół ważka. Bardzo duży, pokaźnych rozmiarów. Jego panią jest Dielya. Niebieskie, duże oczy i błękitne łuski. Włada lodem i śniegiem.

Chigau- duch chińskiego smoka, należy do Liny. Bardzo silny. Jego żywiołem jest ogień. Czerwone łuski, żółty grzbiet.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Haiko
Średnie doświadczenie


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Łódź

Mi by się nie chciało do kwadratu...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Gabryshia
Mistrzyni Pióra


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 96
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Secret Key Forest(Hiroshima-shi)

I jedziem dalej. XDDD

Lobo- duch stróż Klaudii Miyaku, który może stać się Kendo. Niebieski wilk na dwóch łapach. Szamański wojownik z Ameryki(Indianin). Zwinny i szybki.

Nidou- drugi duch Klaudii Miyaku. Pojawia się tylko w XIII rozdziale. Jest małym, niebiekism stworzeniem.

Bloodman- duch stróż Margoshy Mishuno. Rudy lew, który walczy za pomocą Ya-Negai.

Labraman- duch stróż Sami Hir-Yamy, siostry Gabryshii. Żółty pies, który walczy za pomocą Shiro-Shiawase.

Leśne duchy- trzy duchy lasu: orzeł, daniel i wilk. Należały do Xeny, która okazała się zwykłym duchem pod postacią fory-yokou.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Haiko
Średnie doświadczenie


Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 84
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Łódź

Mi by się nie chciało do szescianu.....


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Postacie Shaman Story
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu